Sklápacia nadstavba s hliníkovou korbou v segmentovom prevedení na 4-nápravový podvozok

Výhody a možnosti produktu 
  • Hmotnostne optimalizovaná a tuhá konštrukcia pomocného rámu
  • Tvrdo chrómovaný, vysoko kvalitný hydraulický valec (hydromotor)
  • Najlepšia možná ochrana proti nárazom a opotrebovaniu vďaka špeciálne naohýbanej hliníkovej korbe
  • Nadstavbu je možné dodať na podvozky všetkých výrobcov nákladných vozidiel
  • VOLITEĽNE: možno dodať rozdielne veľkosti korieb podľa objemu nákladu
  • VOLITEĽNE: priebežná oceľová oteruvzdorná výstelka, so závitovým oceľovým olemovaním
  • VOLITEĽNE: oceľová zadná stena umiestnená celkom vzadu (dosadá mimo muldy) - pre zaistenie väčšieho nakladacieho objemu
  • VOLITEĽNE: sťahovacia strecha - podľa výberu - manuálne ovládanie alebo prostredníctvom elektrického diaľkového ovládania
  • VOLITEĽNE: dávkovacie zariadenie pre výkyvnú zadnú stenu s výsuvnými dorazmi
  • VOLITEĽNE: vysoko výklopný hliníkový nárazník
Detaily vozidla 
Typové označenie:
SKLÁPACIA NADSTAVBA S HLINÍKOVOU KORBOU V segmentovom PREVEDENÍ NA 4-NÁPRAVOVÝ PODVOZOK pre prepravu piesku, štrku, výkopovej zeminy a podobného sypkého materiálu
HMOTNOSTI
Hmotnosť nadstavby cca 2,3 t.
ROZMERY:
Vnútorná dĺžka cca 5.400 mm (dĺžka = stredná rozmer k šikmej zadnej stene) Vnútorná šírka cca 2.330 mm Vnútorná výška cca 1.470 mm Ložný objem cca 17 m³ Celková šírka 2.550 mm Výška nadstavby, ložná výška atď. Môže byť preskúšaná a oznámená až po oznámení presných údajov o podvozku.
RÁM VOZIDLA:
Priebežné pozdĺžne nosníky so zadným výložníkom pre uloženie korby.
SKLÁPACIE ZARIADENIE
1 hydraulický piest pre zadné sklápanie, sklopný uhol cca 50 °. Hydraulické vysokotlakové čerpadlo s 80 l výkonom s priamym pripojením prírubou. Nádrž na olej 80 l s olejovou náplňou. Pneumatický ventil pre sklápanie s poistkou proti pretlakovaniu s ovládaním v kabíne vodiča.
SKLÁPACIA Korba
Hliníková polkruhová korba v segmentovom prevedení. Hrúbka podlahy a stien 8 mm. Zvislá predná stena s výstuhami a zvýšeným šiltom. Zadná stena šikmá = zadná stena výkyvná so zapusteným uložením a automatickým mechanickým uzáverom. 1 madlo. Vzadu privarená, krátka výsypka. Po stranách priechodný ochranný plech. Na ľavej strane vpredu vonku pevný rebrík a vnútri výstupky (Na LKW musia existovať pomocné výstupky).
LAKOVANIE
Striekanie oceľových častí oceľovým granulátom, zinkový základ, plniaci lak + Dvojzložkový akrylový lak (RAL- alebo LKW-štandardný odtieň farby). Plastové a žiarovo zinkované diely nelakované. Montované diely nanesené čiernou práškovou farbou. Reflexné kontúry na oboch stranách po celej dĺžke, vzadu priečne (štandardne po stranách biele a vzadu červené), podľa ECE 48.
PRÍSLUŠENSTVO
Zadné značenie podľa ECE-normy.
VYBAVENIE
Odhlučnenie korby pri sklápaní = gumové podložky. Držiak pre zakladací klin (y). Vzadu blatníky sa zásterkami, podľa predpisov. Držiak lopaty na prednej stene.