Klanicová nadstavba na 3-nápravový podvozok - s podlahou

Výhody a možnosti produktu 
 • Vystužený pomocný rám pre pre montáž pevného hydraulického žeriavu v zadnej časti nadstavby
 • Extra silná oceľová predná stena cca do výšky kabíny vodiča, s 2 stredovými výstuhami
 • Vzadu pevná oceľová ochranná stena hydraulického nakladacieho žeriavu, vysoká cca 400 mm
 • Exte vrecká pre klanice vrátane zosilneného priečniku s 2-dielnymi klanicami Exte 144-S sa skrutkovacím upevnením (zaťaženie 1 páru klaníc max. 7 t)
 • Podlaha z oceľového rebrovaného plechu 5/7 mm privareného k rámu
 • VOLITEĽNE: schránka na náradie z hliníkového rebrovaného plechu 3/5 mm, v stupňovitom prevedení slúži zároveń ako stúpadlo na ložnú plochu
 • VOLITEĽNE: vysokozáťažový navijak Autonordic s 10 m kotevné kurty s hákom
 • VOLITEĽNE: Exté vrecká pre klanice s 2-dielnymi hliníkovými klanicami E9 sa skrutkovacím alebo klinovým upevnením (nakladacia výška max. 3.000 mm, zaťažiteľnosť 1 páru klaníc max. 9 t)
 • VOLITEĽNE: ľahko odnímateľné blatníky s pružinovým napínaním, pre jednoduchú montáž snehových reťazí
 • VOLITEĽNE: ochranné prekrytie palivovej nádrže
 • VOLITEĽNE: ochranné prekrytie schránky s batériami
 • VOLITEĽNE: predné alebo zadné montáž hydraulického nakladacieho žeriavu
Detaily vozidla 
Typové označenie:
KLANICOVÁ Valníkové nadstavby NA 3-NÁPRAVOVÝ PODVOZOK
Rozmery
Dĺžka ložnej plochy cca 6.200 mm. Šírka plošiny cca 2.5 4 0 mm. Celková šírka 2.550 mm. Výška nadstavby, ložná výška, atď. Môžu byť preskúša eny a oznámené až po udania presných dát podvozku (LKW).
SPODNÁ STAVBA NADSTAVBY
Oceľový priebežný pomocný rám s vsadenými priečnikmi, vonkajším rámom a uzatváracími plechy, zosilnené prevedenie s krížovým vystužením a postrannými upínacími doskami pre montáž pevného Jera bu v zadnej časti nadstavby - max. Až 10 mt, zosilnený vonkajší rám na 5 mm pre uchytenie kotviacich strmeňov, 6 párov zapustených 4 t kotevných strmeňov.
STĚNY
Pevná oceľová predná stena cca do výšky kabíny vodiča, s pevný mi opierkami na uloženie brúsneho dreva. Vzadu pevná oceľová ochranná stena žeriavu, vysoká cca 500 mm.
KLANICE
Vľavo a vpravo po 2 zapustených vreckách pre klanice so zosilnenými nosníky, 2 páry 2-dielnych Exté-klaníc 144-S sa skrutkovacím upevnením, max. ložná výška 2.800 mm, zaťaženie 1 páru klaníc max. 7 t (Minimálny vnútorný náklon klaníc, vhodné aj pre prepravu reziva).
LAKOVANIE
Otryskanie oceľových častí oceľovým granulátom, zinkový základ, plniace lak + Dvojzložkový akrylový lak (RAL- alebo LKW-štandardný odtieň farby). Klanice v originálnej oranžovej signálnej farbe. Plastové diely čierne, nelakované. Reflexné kontúry na oboch stranách po celej dĺžke, vzadu priečne (štandardne po stranách biele a vzadu červené), podľa ECE 48.
PRÍSLUŠENSTVO
Zadné značenie podľa ECE-normy.
VYBAVENIE
Držiak pre zakladací klin (y). Držiak lopaty a metly na prednom čele. Plastové blatníky s lapačmi nečistôt podľa predpisu (neodmontovateľné). Oceľové zakrytie naftové a olejovej nádrže, vzduchojemu a schránky na batérie = zároveň bočná ochrana. Plastová schránka na náradie, uzamykateľná, nelakovaná.
PODLAHA
Povrch z oceľového rebrovaného plechu 5/7 mm.