Tlačová správa - Prestížna anketa TOP Slovakia 2020 pozná víťazov

21.10.2020

Prestížna anketa TOP Slovakia 2020 pozná víťazov

Víťazom TOP SLOVAKIA 2020 v kategórii TOP BAU Trailer je Schwarzmüller Schubboden

19. ročník čitateľskej ankety TOP SLOVAKIA odborného časopisu TRANSPORT a LOGISTIKA SK prináša obraz o popularite značiek úžitových vozidiel na slovenskom trhu, ako aj o spotrediteľských postojoch veľkej rodiny autodopravcov. Zároveň je odrazom komunikácie importérov a dílerov s potenciálom klientov. V roku 2020 sa hlasovanie, vhľadom na pandémiu spôsobenu šírením vírusu COVID - 19, posunulo viac na elektronické hlasovanie cez webportál - prostredníctvom časopisu a internetu 1 782 hlasujúcich. Ceny boli, vzhľadom na rušenie akcii, výstav a konferencii tento rok odvzdné  osobne - členom výkonného výboru Zväzu automobilového priemyslu SR a konateľom vydavateľstva LUXUR Media - časopis TRANSPORT a LOGISTIKA Viliamom Bujnom a šéfredaktorom časopisu Ing. Martin Miksa - členom medzinárodnej jury IVOTY a IPOTY.

 

TOP BAU SLOVAKIA  2020

1.  Schwarzmüller Schubboden 367 hlasov

2.  Schmitz Cargobull S.KI Light – 296 hlasov

3.  Kögel 3-osí Tipper – 282 hlasov

Ocenenie prevzali Zoltán Rényi a Helena Rényiová - konatelia spoločnosti REYLON SM, s.r.o., importéra prípojných vozidiel značky Schwarzmüller na Slovensku.

Rakúsky výrobca prípojných vozidiel Schwarzmüller patrí medzi najväčších dodávateľov individuálnych riešení návesov pre klientov v Európe. Svoje aktovity rozšíril aj do Nemecka. Na Slovensku má táto značka dlhodobú tradíciu a v úspechu tejto značky nan našom trhu pokračuje aj spoločnosť REYLON SM, ktorá v minulom roku prevzala import vozidiel Schwarzmüller u nás.

Schwarzmüller Schubboden je 3-nápravový náves s posuvnou podlahou, s hliníkovým rámommá odľahčenú konstrukciu, dosahuje úspora hmotnosti až 500 kg. Hydraulickú posuvnú podlahu so systémom 21 hliníkových profilov pre nakládku a vykládku vozidlá dopĺňa posuvná deliaca stena. Umiestnenie ovládacej jednotky podlahy je vo vodotesnej schránke, ovládať sa dá aj s dodatočným diaľkovým ovládaním s 10 m káblom.

Schwarzmüller Schubboden má kónický tvar = rozdielna vnútorná výška vpredu a vzadu. Voliteľné je aj hydraulické odklápanie strechy so strešným rámom a umelohmotnou plachtou.

Bratislava
Späť na aktuality
Cookies