Schwarzmüller na Slovensku po novom

REYLON SM, s.r.o., preberá výhradné zastúpenie na Slovensku

Skupina Schwarzmüller intenzívne rozširuje svoje aktivity na Slovensku, a preto uzavrela exkluzívnu spoluprácu so spoločnosťou REYLON SM, s.r.o., v lokalite Dunajská Streda.

Generálny riaditeľ spoločnosti Schwarzmüller GmbH, Rakúsko Roland Hartwig 12. decembra 2019 oznámil v sídle spoločnosti vo Freinbergu, že slovenskú pobočku Schwarzmüller SR, s.r.o., odkúpila spoločnosť REYLON, s.r.o. V januári 2020 bolo slovenské zastúpenie premenované na REYLON SM, s.r.o., Dunajská Streda a bude naďalej pôsobiť ako výhradný dovozca a distribútor značky Schwarzmüller.

Konateľ spoločnosti REYLON SM, s.r.o., pán Zoltán Rényi je skúseným podnikateľom a manažérom v oblasti dopravy. Jeho dopravné spoločnosti (RENYI, s.r.o, HP Cargo, s.r.o., Siltrans, a.s.) sú orientované na dopravné služby v západnej Európe. Vedenie firmy Schwarzmüller GmbH v Rakúsku chce teraz využiť jeho skúsenosti na skvalitnenie služieb súčasným i novým zákazníkom na Slovensku.

Tradícia na slovenskom trhu

Rakúsky výrobca Schwarzmüller má na Slovensku už 26–ročnú tradíciu a množstvo spokojných klientov. V minulom roku dosiahla značka Schwarzmüller 2. miesto v počte prihlásených vozidiel tejto značky na Slovensku. Vo výrobnom programe spoločnosti sú vozidlá valníkové, vyklápacie, nízkoložné, vozidlá na prepravu dreva, vozidlá s posuvnou podlahou, vozidlá na prepravu kovových zvitkov, či špeciálne vozidlá. Firma REYLON SM, s.r.o., sa bude snažiť v budúcnosti upevňovať postavenie značky Schwarzmüller na slovenskom trhu, čo očakáva aj generálny riaditeľ spoločnosti Schwarzmüller GmbH pán Roland Hartwig.

Plány so Schwarzmüllerom

„Naše aktivity sa pohybujú v oblasti autodopravy, kde máme veľkú flotilu vozidiel s dopravnými službami orientovanými na západnú Európu. Na Slovensku, popri autoumyvárňach – vrátane automatických umývacích liniek pre nákladné vozidlá, teraz preberáme starostlivosť o predajno-servisné služby značky Schwarzmüller. Plánujeme na vedľajšom pozemku vybudovať nové servisné stredisko Schwarzmüller pre záručné a pozáručné servisné služby, ako aj automatickú umývaciu linku pre nákladné vozidlá. V dohľadnom čase budeme rokovať s doterajšími aj novými partnermi, z ktorých budú zmluvní partneri tak, aby sme proporcionálne pokryli celé územie Slovenska,“ hovorí Zoltán Rényi, konateľ spoločnosti REYLON SM, s.r.o. Výhodou v produkcii Schwarzmüller je individuálny prístup a realizácia špeciálnych požiadaviek zákazníka. Práve v týchto riešeniach je Schwarzmüller lídrom na trhu.

 

Späť na aktuality
Cookies