Schwarzmüller na Scania Super Roadshow 2023

Svetoznáma firma SCANIA v septembri 2023 zorganizovala na Slovensku trojdňovú  SCANIA SUPER ROADSHOW 2023.  Mali sme tú česť sa na tejto úžasnej udalosti zúčastniť aj s našimi ultraľahkými návesmi POWER LINE MEGAPOWER LINE CARGO.

Ochutnali sme dobrodružstvo, rýchlosť a inovácie, ktoré prinášajú ťahače Scania s návesmi Schwarzmüller. Roadshow bola pre nás nezabudnuteľným zážitkom a príležitosťou priblížiť naše produkty našim zákazníkom. Mali sme možnosť bližšie spoznať najnovšie trendy a inovácie v odvetví nákladnej dopravy, budovať nové obchodné vzťahy, vypočuť si názory a požiadavky týkajúce sa našich návesov a prívesov a zdieľať skúsenosti so špičkovými profesionálmi v odvetví.

3 zastávky: Ličartovce, Budča a Senec

 

Prvý deň v Ličartovciach - Nechali sme odkaz

Prvý deň sme sa stretli v Ličartovciach, kde sme si užili jazdu s vozidlami Scania Super. Naše návesy POWER LINE CARGO a POWER LINE MEGA z limitovanej edície 30 rokov sa predstavili vo svojej najlepšej forme. Napriek nepriaznivému počasiu sme mali radosť z vysokého záujmu a nadšenia, ktoré sme zaznamenali od účastníkov.
 

Budča - Slnečný deň a špičkové ťahače

Druhý deň v Budči priniesol slniečko a úžasné zážitky. Scanie Super s návesmi POWER LINE CARGO a MEGA išli z ruky do ruky, a to doslova! Ťahače Scania s návesmi Schwarzmüller patria k súpravám s najnižšou vlastnou hmotnosťou a najnižšou spotrebou. Bolo nám cťou predstaviť tieto špičkové vozidlá.
 

Zastávka v Senci - Vyskúšali sme to!

Posledná zastávka v Senci bola vrcholom našej účasti na Roadshow. Účastníci si mohli užiť testovacie jazdy, a to v pravom štýle. Náš tím sa staral o to, aby každý účastník zažil tú najlepšiu jazdu.

 

Naša spoločnosť Schwarzmüller, ktorá sa venuje predaju a prenájmu návesov a prívesov pre nákladné autá, si váži túto jedinečnú príležitosť spolupracovať so spoločnosťou Scania. Táto skvelá skúsenosť nám pomohla ešte viac posilniť naše odhodlanie poskytovať najkvalitnejšie prípojné vozidlá od značiek Schwarzmüller a Hüffermann a servis nákladných vozidiel pre našich klientov.

 

#POWER LINE #NÁVES #PRÍVES #NÁKLADNÉ AUTO #NÁVES NA PREDAJ #NÁVES NA PRENÁJOM #NÁHRADNÉ DIELY #SERVIS NÁKLADNÝCH VOZIDIEL #TRUCK SERVIS

 

Späť na aktuality
Cookies