Rýchloupínacia výmenná sklápacia nadstavba - domiešavač betónu

Výhody a možnosti produktu 
  • Pneumatická zdvíhacie mech slúžiace k prizdvihnutiu celej výmennej nadstavby
  • Optimálne upevnenie pomocného rámu nadstavby na podvozku prostredníctvom klinových hákov
  • Predné oporné nohy pre rýchlu a jednoduchú výmenu nadstavby
  • Vzadu zošikmené oporné nohy k bezpečnému odstaveniu nadstavby
  • Špeciálna konštrukcia pomocného rámu k optimálnemu upevnenie nadstavby na podvozku
  • Navádzač, vedenie a dorazy pre pohodlnú a bezpečnú výmenu nadstavby
  • VOLITEĽNE: sklopný a odnímateľný nárazník
Detaily vozidla 
Typové označenie
Automaticky-PNEUMATICKÁ RÝCHLOUPÍNACIA VÝMENNÁ SKLÁPACIA NADSTAVBA vymeniteľná nadstavba domiešavača betónu Nadstavba sa mení vr. pomocného rámu (skl. nadstavba a domiešavač betónu)
PRE SKLAPAC nadstavbu bo uložená.
3-nápravový podvozok s vnútornými rozmermi korby 4.880 resp. 5.100 mm. Rýchloupínací výmenný systém na rýchlu, pohodlnú a bezpečnú výmenu nadstavieb vrátane pomocného rámu - doba výmeny cca 5 minút. Upevnenie pomocného rámu nadstavby prostredníctvom masívnych, navádzacích, skosených klinových hákov. V LKW namontovaná a mechom pneumaticky ovládané 4 t alebo 6 t kyvná vidlica s dvojitým kĺbom pre zdvíhanie a ovládanie, posúva nadstavbu automaticky k odblokovaniu a zablokovaniu prostredníctvom uvedených klinových hákov cez pricni k, ktorý je zavarené v pomocnom ráme. V priamo mechanicky prepojenom slede je nadstavba zdvihnutá alebo uložená.
Navádzač, VEDENIE A dorazov
uľahčujú uchytenie a správne uloženie nadstavby. Tým je zaistená prevádzková bezpečnosť, rýchla výmena na rovnom a spevnenom podklade. Predpätím pružiny je vytvorené poistenie mŕtveho bodu, ktoré je prostredníctvom elektr. akustickej výstrahy dodatočne signalizované v kabíne vodiča. Ovládanie sa uskutočňuje pomocou prepínacieho ventilu, ktorý sa nachádza v kabíne vodiča 1 sada suchých hydraulických spojok pre hydraulický okruh sklápače. 1 sada vreciek pre oporné nohy vrátane zástrčných oporných nôh s pozdĺžnymi pätkami pre odstavenie prázdne nadstavby na rovnom podklade.
PRE nadstavbe domiešavač betónu
VÝMENNÁ NADSTAVBA domiešavač 6 - 7 M³ ALEBO 8 - 9 M³ BETÓNE určené na prepravu BETÓNU s kompletným vybavením: nárazník, blatníky vr vrátane m držiakov, uspôsobené zalomenie pomocného rámu. EDC ovládanie s káblom pretiahnutým dopredu a ako obvykle predmontované vr. laku je potrebné dodať franko do závodu výrobcu nadstavby. Skrátenie pomocného rámu vpredu k prednému dorazu k výmene a automaticko- pneumatickým výmenným zariadenia m s masívnymi hákmi a priečnikom. Úprava nárazníka a pristaveného kĺbového hriadeľa pre hydraulický pohon. Dodávka 1 sady vreciek pre oporné nohy sa zástrčným rúrkovými opornými nohami s pozdĺžnymi pätkami pre odstavenie prázdne moji Chaco nadstavby, takisto aj prestavba kĺbového hriadeľa pre hydraulický pohon s odpojovacie poistkou, dynamickým vyvážením a 1 ks zubovej rychlovypínací spojky kĺbového hriadeľa. Oprava laku nadstavby domiešavača na zváraných miestach. 1 sada priečnikov pre 2 páry dodaných držiakov výsypných žľabov.
Ukážky produktu