NOVINKA! Naša ponuka vozidiel sa rozšírila o chladiarenské vozidlá značky SOR

Nová Spolupráca: SOR Ibérica, S.A.U. a REYLON SM, s.r.o.

S radosťou Vám oznamujeme veľkú novinku! Naša spoločnosť REYLON SM, s.r.o. sa stala oficiálnym distribútorom renomovanej značky chladiarenských vozidiel SOR na Slovensku! Táto spolupráca nám umožňuje rozšíriť našu ponuku o špičkové vozidlá pre distribúciu chladeného a mrazeného tovaru.

Španielska spoločnosť SOR Ibérica, S.A.U. je špecialista vo výrobe všetkých druhov chladiarenských vozidiel, návesov a prívesov. Ich produkty sú známe svojou kvalitou a spoľahlivosťou a sú navrhnuté na mieru, 100% prispôsobené potrebám zákazníka. Ponúkajú širokú škálu riešení pre chladiarenské vozidlá, vrátane dvojpodlažných alebo viacteplotných variantov, navrhnutých pre mestskú prepravu alebo dlhé vzdialenosti. Poskytujú efektívne riešenia pre distribúciu rôznych druhov tovarov, vrátane mäsa, mlieka, mrazených výrobkov, živých a mrazených rýb, kvetov či farmaceutických produktov.

Spolupráca SOR Ibérica, S.A.U. a REYLON SM, s.r.o. otvára nové možnosti pre našich zákazníkov. Na našej webovej stránke čoskoro nájdete všetky potrebné informácie a detaily o produktoch značky SOR. Sledujte našu stránku pre ďalšie aktualizácie a novinky!

https://www.schwarzmueller.sk/produkty/chladiarenske-vozidla-sor

Ak máte záujem o tieto špičkové chladiarenské vozidlá od SOR, neváhajte kontaktovať našich predajcov, radi Vám pripravia ponuku vozidla podľa Vašich individuálnych potrieb. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Stredné Slovensko a Košický kraj:
Ing. Ľuboš Libiak
Tel: +421 911 128 983
e-mail: lubos.libiak [at] schwarzmueller.sk

Západné Slovensko a Prešovský kraj:
Vladimír Trepáč
Tel: +421 901 799 155
e-mail: vladimir.trepac [at] schwarzmueller.sk

Okres Dunajská Streda:
Mgr. Andrej Bulajčík
Tel: +421 903 523 724
e-mail: andrej.bulajcik [at] schwarzmueller.sk

Späť na aktuality
Cookies