FOTOSÚŤAŽ 2024

15.1.2024

FOTOSÚŤAŽ SA ZAČALA!

Vitajte na Fotosúťaži! Máme pre Vás výzvu - pošlite nám svoje originálne fotografie vášho návesu, prívesu alebo nadstavby od značiek Schwarzmüller alebo Hüffermann a získajte šancu na skvelé lifestyle produkty od Schwarzmüller. Súťaž oficiálne začína 15. januára 2024 a potrvá až do konca februára (29.2.2024). Fotografie, ktoré získajú najviac LIKE-ov ("Páči sa mi to") na našich stránkach Facebook a Instagram, VYHRÁVAJÚ! Vyhlásenie troch šťastných víťazov nás čaká 1. marca 2024.

Nenechajte si ujsť túto príležitosť - pošlite nám svoju kreatívnu fotku a zapojte sa do súťaže aj Vy!

Podmienky a pravidlá súťaže:

 • Súťaže sa môže zúčastniť ktokoľvek – amatérski aj profesionálni fotografi. Každý autor sa môže do súťaže prihlásiť len raz, má však možnosť zaslať až 6 fotografií, ktoré zodpovedajú danej téme.
 • Téma zaslaných fotografií: originálne fotografie návesov, prívesov a nadstavieb výhradne značky Schwarzmüller a/alebo Hüffermann (ťahače a podvozky akejkoľvek značky). Uchopenie témy je na samotných autoroch.
 • Do súťaže sa môžete prihlásiť digitálnymi fotografiami zaslanými správou cez Facebook Messenger pre Schwarzmüller Slovensko, alebo na e-mail: marketing [at] schwarzmueller.sk. Súťažiaci sa zaradí do súťaže v momente, keď dostane spätnú väzbu od administrátora stránky po odoslaní svojej správy a fotografie, ktorú následne uverejní na Facebook profile: Schwarzmüller Slovensko a na Instagram profile: Schwarzmüller SK.
 • Súťaž trvá od 15.1.2024 do 29.2.2024 do 0.00hod.
 • Zaslaním fotografie dáva súťažiaci organizátorovi súťaže súhlas na použitie diela v rozsahu jeho zverejnenia, archivácie, reprodukcie a publikovania diela s uvedením autora (resp. zasielateľa) fotografie, bez nároku autora na odmenu, na ktorú mu vzniká nárok podľa § 19 ods. 2 zákona č. 185/2015 Z. z. o autorskom práve. Akceptácia tohto dojednania sa považuje za akceptáciu bezodplatnej licencie.
 • Súťažiaci zaslaním fotografií do súťaže potvrdzuje, že do súťaže prihlasuje svoje autorské fotografie a že prihlásené diela sú oslobodené od práv tretej osoby.
 • Zaslaním fotografie autor súhlasí s podmienkami a pravidlami súťaže.
 • Mená výhercov budú zverejnené na sociálnych sieťach spoločnosti (Facebook: Schwarzmüller Slovensko a Instagram: Schwarzmüller SK). Kontaktovaní budú len výhercovia a to prostredníctvom správy cez Facebook Messenger, alebo e-mailom, na základe spôsobu predchádzajúceho kontaktu pri zaslaní fotografií. Od výhercov budú vyžiadané kontaktné údaje (adresa a tel. číslo) pre zaslanie výhry.
 • Osobné údaje súťažiacich budú použité výhradne v súlade s GDPR.

 

 • VÝHRY:

1. cena: Softshellová bunda + Šiltovka + viacúčelové náradie Schwarzmüller

2. cena: Mikina + Šiltovka

3. cena: Power Bank + Šiltovka.

 • Výsledok súťaže sa vyhodnotí na základe najvyššieho počtu likeov (t.j. „páči sa mi to“), ktoré súťažiaci získajú na zaslané fotografie na Facebooku a Instagrame našej spoločnosti. Súťažiaci môžu dostať like na každú svoju zaslanú fotografiu (hodnotenie: súčet likeov na fotografie, ktoré jeden súťažiaci získa), ktoré budú administrátorom stránky Facebooku: Schwarzmüller Slovensko a Instagramu: Schwarzmüller SK zavesené na tieto dve platformy. Liky na oboch stránkach sa zosumarizujú a na základe najväčšieho počtu likeov vyhodnotíme troch výhercov.

 

 • Vyhlásenie výsledkov prebehne 1.3.2024. Informácia bude zavesená ako samostatný príspevok na Facebook a Instagram profile spoločnosti.

 

Schwarzmüller, REYLON SM, s.r.o.
Späť na aktuality
Cookies